Kariyer

İnsan en büyük kıymettir mottosuytla çıktığımız bu yolda HealyWay ekosistemi yardımıyla insanlığa hizmet vermek isteyen tüm diyetisyenleri ve hekimleri aramıza davet ediyoruz.

Ekosistemimiz danışan ve danışman olmak üzere iki farklı gruba hizmet eder. Danışmanlar diyetisyenlerden ve hekimlerden oluşur. Danışmanlar ise bu guruplardan hizmet almak isteyen herkesi kapsar.

Ekosistemimizde bulunan diyetisyen ya da hekim ilgili bölümlerden mevzun olup, danışmanlarına etkili destek sağlayacak donanıma sahip olmalıdır.

Danışanların ve danışmanların daha etkin bir süreçle bir araya gelmesi ve işlerinin kolaylaşması amacıyla geliştirdiğimiz yazılımımız etrafında toplanıyoruz. Danışanların ihtiyaç duydukları kritere sahip diyetisyen ya da hekimlerle daha kısa sürede ve daha kolay şekilde iletişime geçmesi için web platformumuzu hizmete sunuyoruz. Danışmanların ise işlerini daha kolay ve etkin şekilde gerçekleştirebilmeleri için healyway yazılımımızla onları destekliyoruz.

WhatsApp Image 2022-07-19 at 15.38.43

Gereklilikler

Alanında uzman bir hekim ya da diyetisyen olmanızı bekliyoruz. Türkiye geneli her ilden en fazla 20 diyetisyen ve hekimle çalışıyoruz. Bu sebeple başvurularda kendinizi mümkün olan en anlaşılır şekilde ifade etmenizi bekliyoruz.