Hakkımızda

“Ufak detaylar, zaman içerisinde büyük farklar yaratır.”
-HealyWay

Temel Değerlerimiz

Hareketi Bırakmamak

Devinim ve hareket içerisinde olmak, sabit ve yerinde saymaktan kaçınmak en büyük amacımız ve rütinimizdir.

Gizlilik Ve Güvenlik

Ne koşulda olursa olsun verilerin gizliliği ve korunması bizler için en önemli olgudur. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın verilerinin güvenliği ve gizliği koruma altındadır.

Uyum Sağlamak

Şartlar ve koşullar ne olursa olsun adapte olmak ve koşulları değerlendirerek konumumuzu almak için devamlı çalışmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Kalite, her şeyi yapmaktan ziyade bekleneni en güzel şekilde yapmaktır. Düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Samimiyet

İletişimin öneminin daima farkında olduk. Bu doğrultuda samimiyetin sağlanması ve korunması başarı için yegane gereklilik olarak görmekteyiz.

Problem Tespiti

Dünya problemlerle dolu bir oyun alanıdır. Bizler ise o problemlere çözüm bulan çocuklarız. 

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını yine onları dinleyerek ve hayatın gerekliliklerini inceleyerek en basit ve pratik şekilde çözüme ulaştırmak.

HealWay’in ortaya çıkış sebeplerinden en harekete geçiren maddelerinden bir tanesi ihtiyaçları en pratik şekilde karşılamaktır. Bu doğrultuda “En sade olan en işlevsel olandır.” Düşüncesi ile yola çıktık. Edindiğimiz misyonlarımızdan en önemlisi sadeliği kalite ve işlevsellik ile birleştirerek ihtiyaç odaklı ve problem çözen inovasyonlara imza atmaktır.

Vizyonumuz

İnsan sağlığının öneminin farkındayız. Sağlık hizmetleri konusunda gün be gün daha otonom ekosistemler geliştirmek için çalışıyoruz ve sağlığı koruyan ekosistemler geliştirmeye devam edeceğiz.

Çağın gereklilikleri doğrultusunda sağlığın korunması ve beden, mental sağlığının gelişiminin devam etmesi önemi her geçen gün artırmaktadır. Bunu farkındayız ve bu doğrultuda çalışmaktayız. İnsanların mental ve beden sağlıklarını korudukları ekosistem olmak için her geçen gün emin adımlarla ilerliyoruz.

HealyWay'i denemek için acele edin!