Bakış Açımız

Sağlık ve sağlık hizmeti yazılımları alanında en sade ve doğru yaklaşım ile problemleri inovatif çözüme kavuşturma çabasındayız. Sağlık denilince akla gelen ilk yazılım olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Tecrübeli ve enerji dolu ekibimiz ile geliştirmeye sürekli devam ediyoruz. Ekosistem olmak ve giyilebilir sağlık teknolojileri üretmek amacı ile yatırımlarımızı yapmaktayız.

Bu gelişim ve yatırım sürecinde sağlık çalışanlarına ve sağlık hizmeti almak isteyen kullanıcılara saygı ve minnet duygusu içerisinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bununla birlikte kullanıcıların geri bildirimleri ve istekleri doğrultusunda gelişim ve eklemeler yapma garantisi veriyoruz. HealyWay’i hem kullanım hem de dönüşleriniz doğrultusunda öncelikle kendiniz ve daha sonra diğer hekim ve kullanıcılar için daha gelişmiş ve sizleri temsil eden modüllerin eklenmesinde fikir öncüsü olabilirsiniz.

Amacımız yalnızca HealyWay ekosistemi değil bunun yanında ekosistemi kullanan hekimlerin hizmet yelpazesini geliştirme konusunda, danışanlara ulaşma ve kendilerini tanıtma konusunda yardımcı olmak ve kendi reklamlarını HealyWay aracılığı ile yapmaktır. HealyWay kullanan hekimler yalnızca sistemin avantajlarından yararlanmayacak aynı zamanda kendilerinin tanıtımlarının devamlı yapıldığını bilecek. Aynı zamanda uyurken bile danışanlar kazanabilecek, randevular oluşturup webinarlar ile zoom üzerinden geniş kitlelere erişebilecekler.

Dünyanın Her Yerinden Danışanlar

Öncelikle Türkiye daha sonra tüm Dünya’dan danışan edinme fırsatı.

Sürekli Tanınırlığınız Artsın

HealyWay ile her geçen gün tanınırlığınız artsın ve yelpazenizi geliştirin.

Düşük Maliyet Yüksek Kazanç

HealyWay’in düşük maliyeti karşısında kazançlarınız çok daha fazlası olacak.

Profesyonel Destek

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan profesyonel destek alabililirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek size daha fazla yardımcı olabilmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz.